شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

تامین قطعات و خدمات پس از فروش لیفتراک

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

لاستیک تراکتور

لاستیک تراکتور | لاستیک چرخ جلو تراکتور | لاستیک چرخ عقب تراکتور | لاستیک کشاورزی

لاستیک تراکتور

تراکتور یکی از قدیمی‌ترین ماشین‌های مولد نیرو است که در کارهای کشاورزی به کار گرفته شده است. روز به روز، ساختمان این خودرو تکمیل‌تر می‌شود. امروزه متناسب با هر کاری، تراکتور ویژه آن ساخته شده است. با توجه به تنوع تراکتور در تناژها و قدرت های کاری متفاوت، لاستیک تراکتور ها نیز با تنوع زیادی تولید و به بازار عرضه شده اند.

تراکتور (به انگلیسی: Tractor) به معنی «کشنده» می‌باشد. این کلمه به ماشین‌هایی اطلاق می‌شود که جهت کشیدن یک بار یا یک وسیله بکار می‌روند. در واقع تراکتور وسیله‌ای است که برای تامین قدرت مورد نیاز جهت کشیدن وسایل و تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایران از نخستین کشورهایی در جهان است که در آن کشاورزی و زراعت آغاز گردیده‌است. امروزه با افزايش توليدات كشاورزي به جهت رفع نيازمندي هاي رو به رشد جمعيت، این صنعت نقش اساسی در رشد و عدم وابستگی یک کشور ایفا می کند.

یکی از اصلی ترین ماشین آلاتی کشاورزی که در این زمینه به وفور چشم می خورد و می توان گفت نقشی اساسی در مکانیزه کردن کاشت و برداشت محصولات کشاورزی ایفا می کند تراکتور می باشد. برای این منظور تامین بموقع قطعات یدکی این ماشین از جمله لاستیک تراکتور می تواند به جلوگیری از وقفه در فرایند کاشت و برداشت محصولات کشاورزی کمک شایانی نماید. انتخاب لاستیک تراکتور مناسب (اندازه مناسب، طراحی آجدار و ملاحظات ظرفیت بار) می تواند تفاوت چشم گیری در عملکرد تراکتور داشته باشد.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت صنعت حمل و نقل و جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک های نخی و رادیال ماشین آلات کشاورزی از جمله لاستیک تراکتور با مارک اوزکا و پتلاس ترکیه نموده است .

سایزهای لاستیک تراکتور جهت ارائه بصورت زیر است :

لاستیک تراکتور 24*12.4
لاستیک تراکتور 28*12.4
لاستیک تراکتور 16*7.5
لاستیک تراکتور 18*7.5
لاستیک تراکتور 24*14.9
لاستیک تراکتور 28*14.9
لاستیک تراکتور 28*16.9
لاستیک تراکتور 30*14.9
لاستیک تراکتور 26*16.9
لاستیک تراکتور 38*16.9
لاستیک تراکتور 38*14
لاستیک تراکتور 15-30*18.4
لاستیک تراکتور 15-34*18.4
لاستیک تراکتور 16*9.00
لاستیک تراکتور 32*9.5
لاستیک تراکتور 44*9.5
لاستیک تراکتور 48*9.5
لاستیک تراکتور 38*20
لاستیک تراکتور 38*17
لاستیک تراکتور 38*18

لاستیک گریدر

لاستیک گریدر

لاستیک گریدر

گريدر يا شيب زن به ماشين تسطيح، اطلاق و بدليل حساسيت كاري آن جزء ماشين آلات مهندسي به شمار مي آيد. از گريدر براي پخش خاك، تنظيم سطح راه، شيب دادن به سطح راه، ايجاد و تنظيم شانه هاي راه، اجراي كارهاي عمومي، مخلوط كردن انواع خاك با دانه بندي هاي مختلف، رد ميكس، پخش آسفالت و كانال سازي در عملیات راهسازی و عملیات ساختمان استفاده مي شود. همچنین این دستگاه برای برف روبی و برداشتن لایه‌های سست سطح زمین (پاکسازی زمین) کاربرد دارد. دقت در انجام عمليات با گريدر مي تواند تاثير قابل توجهي در هزينه عمليات خاكي پروژه هاي مربوط داشته باشد. گريدر در ابتداي قرن بيستم به صورت ابتدايي ساخته شد و امروزه درابعاد مختلف با كارايي هاي گوناگون داراي تيغه هاي متفاوت با قابليت حركت، تغيير زاويه و استقرار در وضع دلخواه در جهان موجود مي باشند.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت صنعت راه و ساختمان با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک نخی و رادیال ماشین آلات راه سازی و ساختمانی از جمله لاستیک لیفتراک، لاستیک لودر، لاستیک بیل بکهو، لاستیک گریدر، لاستیک دامپتراک و ... در سایزهای مختلف از برندهای معتبر جهانی، با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد.

سایز لاستیک های رایج در این نوع ماشین آلات بصورت زیر می باشد :

لاستیک گریدر 24*14

لاستیک گریدر 24*16

لاستیک گریدر 25*16

لاستیک لودر

لاستیک لودر

لاستیک لودر

پركاربردترين ماشين آلات سنگين در امور عمراني مانند : راه، راه آهن، بزرگراه، آزاد راه، فرودگاه، ساختمان، معدن و… که می توان به آن اشاره کرد لودر می باشد و به دليل عملكرد و انعطاف پذيري و همچنين قابليت نصب تجهيزات كاربردي از قبيل (جام) با فرم و اندازه و حجم هاي مختلف(درخت درآر، لوله بر، برف روب، بالابر و … ) مورد استفاده قرار مي گيرد.

لودرها بطور وسيعي در كارهاي ساختماني براي حمل توده مواد نظير خاك و سنگ، بارگيري كاميونها، خاكبرداري، حفاري و گاهي تسطيح (به عنوان بولدوزر ) و غيره بكار گرفته مي شوند. به طوركلي لودر به چهارشكل زير موجود مي باشد:

 • لودر بلدوزر
 • لودر چرخ لاستيكي
 • لودر چرخ زنجيري
 • لودر بكهو

به طور كلي لودرها قادرند كارهاي مختلفي را كه در ۴ دسته زير خلاصه مي‌شود، انجام دهند:

 • بارگيري ماشين آلات حمل مواد خاكي: با لودر مي‌توان مواد خاكي نظير شن، خاك معمولي، سنگ شكسته، پس ماند كارخانجات و واحدهاي صنعتي و … را داخل كاميون و ساير وسايل باربر ريخت.
 • بلند كردن بار و انتقال آن: در كارهاي ساختماني با لودر مي‌توان مصالح بنايي از قبيل آجر، بلوك بتني پيش ساخته و … را در محوطه كارگاه حمل و جابجا نمود.
 • خاكبرداري: اين ماشين در كارهاي خاكبرداري ساختمان‌ها به خصوص گودبرداري خاك هاي سست تا متوسط بسيار سودمند است، كندن و جابجا كردن خاك و انباشته و بارگيري كردن آن با لودر سريعتر از ساير ماشين آلات صورت مي‌گيرد.
 • تميز كردن قشر سطحي زمين كارگاه: در زمين هايي كه جنس آن زياد سخت نباشد، از لودر براي كندن و تميز كردن محل كار استفاده می‌شود.

انواع لودر

لودر چرخ زنجيري و لودر چرخ لاستيكي دو نوع لودر نصب شده روي تراكتور هستند.

لودر چرخ زنجيري

لودرهاي چرخ زنجيري مزايايي نظير مانور خوب و قدرت كشش زياد در زمين هاي نرم و ناهموار را داراند. عملكرد اين دستگاه‌ها در روي زمين‌هاي سنگلاخي بسيار مناسب است در حالیکه نوع چرخ لاستيكي ممكن است در این نوع زمین‌ها به شدت آسيب ببيند. همچنين اين نوع ماشين ها طراحي مناسبي براي مانور در محیط‌هاي محدود دارند. نقل و انتقال اين لودرها بين پروژه هاي مختلف، نيازمند تريلر است.

نوعی دیگر از لودر های چرخ زنجیری نیز برای کار در زیر زمین طراحی شده است که در آن ارتفاع تمام شده دستگاه کم است. در این دستگاه برای افزایش سرعت مانور چرخ ها به صورت عقب و جلو طراحی شده است و در کل دستگاه چهار چرخ زنجیری دارد. این چرخ ها بر خلاف انواع معمول که مستطیلی هستند، به صورت مثلثی یا چهار گوش غیر مستطیلی ساخته می‌شوند. این لودر به موش خرمایی نیز معروف است.

لودر چرخ لاستيكی

لودرهاي چرخ لاستيكي داراي سرعت بالاتري نسبت به لودرهاي چرخ زنجيري بوده وبسيار بهتر از آنها در زمين‌هاي سفت عمل مي‌كنند. آنها مي‌توانند در راه‌هاي ساخته شده حركت و در فواصل نسبتاً كوتاه بدون نياز به تريلر انتقال يابند. از نظر اندازه، انواع بیشتری نسبت به لودرهاي چرخ زنجيري دارند، بنابراین برای تامین نيازهایتان، انتخاب های بیشتری از لودر چرخ لاستیکی خواهید داشت. همچنين هزينه نگهداري لودرهاي چرخ لاستيكي در زمين‌هاي مرطوب و خاك هاي ماسه‌اي کمتر است، این زمین‌ها خاصيت ساينده براي لودرهاي چرخ زنجيري دارند. اگر نوع زنجير لودر مناسب نباشد، در زمين هاي مرطوب در اثر چسبندگي خاك به زنجير، راندمان دستگاه پايين خواهد آمد.

لودرهاي چرخ لاستيكي قدرت كشش كمتري نسبت به لودرهاي چرخ زنجيري هم وزن خود دارد و در نتيجه قدرت مفيد آنها در كندن خاك ها و بالا رفتن يا پايين آمدن از شيب‌ها محدود است. همچنين ظرفيت باربرداري آنها در زمين‌ هاي با تلاقي نسبت به نوع چرخ زنجيري، كاهش چشمگيري دارد.

دستگاه‌هاي نوع چرخ لاستيكي كه بر روي تراكتور كمرشكن نصب مي‌شوند، مي‌توانند مشخصات فرمانپذيري مطلوبي در جاي كم داشته باشد. در صورتی که لودر كمرشكن باشد، می‌تواند بين دو قسمت اصلي ماشين در صفحه افقي، زاويه‌اي تا ۳۵ درجه را فراهم مي‌كند.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت صنعت راه و ساختمان با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک نخی و رادیال ماشین آلات راه سازی و ساختمانی از جمله لاستیک لودر، لاستیک بیل بکهو، لاستیک گریدر، لاستیک دامپتراک و ... در سایزهای مختلف از برندهای معتبر جهانی، با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد.

سایز لاستیک لودر رایج در ماشین آلات کشور بصورت زیر می باشد :

لاستیک لودر 25*17.5

لاستیک لودر 25*20.5

لاستیک لودر 25*23.5

لاستیک لودر 25*26.5

لاستیک لودر 25*29.5

لاستیک لودر 33*33/65

لاستیک بابکت

لاستیک بابکت

لاستیک بابکت

آنچه امروزه به عنوان بابکت می‌شناسیم همان مینی لودر است که در حقیقت حاصل ذهن خلاق دو برادر اهل مینسوتای آمریکا است. لوییس و سیریل کرامر در ابتدا ایده‌های اولیه ساخت چنین خودرویی را در اواخر دهه ۵۰ مطرح کردند اما کار آن‌هاا تا زمانی که یک سفارش ساخت مناسب دریافت نکردند بیشتر حالت یک پروژه شخصی داشت. مدتی بعد آن‌ها سفارش ساخت وسیله‌ای را دریافت کردند که بتواند در محیط محدود انبار‌ها جابه‌جا شود و اینجا بود که این دو برادر به طور جدی بر روی ایده ساخت این خودرو متمرکز شدند. ظرف شش هفته خودروی جدید حاضر شد و توانست به خوبی از عهده وظایفش بر آید. همین امر موجب شد توجه مدیران شرکت تولیدی Melroe به محصول آن‌ها جلب شود. شرکت ملرو در ابتدا، کار خود را با تولید تجهیزات کشاورزی در سال ۱۹۴۷ آغاز کرد اما بعد‌ها به تولید خودروهای راهسازی کوچک نیز پرداخت و در اواخر دهه ۵۰ میلادی توانست نامی برای خود در بازار آمریکا دست و پا کند.

ميني لودر چند منظوره بابكت قابـليت تـعويـض و اتـصال بـــيش از هفتاد نـوع ادوات مختلف در حداقل زمان مـمكـنـه به دستگاه توان موتور و نيروي هيدروليكي و گردش در شعاع كمتر از 2 متر است این محصول بیشترین کاربر را برای شهرداری ها و مناطق روستایی و محل های کوچک را دارد.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت صنعت راه و ساختمان با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک نخی و رادیال ماشین آلات راه سازی و ساختمانی از جمله لاستیک لودر، لاستیک بابکت (مینی لودر) ، لاستیک بیل بکهو، لاستیک گریدر، لاستیک دامپتراک و ... در سایزهای مختلف از برندهای معتبر جهانی، با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد.

سایز لاستیک بابکت رایج در ماشین آلات کشور بصورت زیر می باشد :

لاستیک بابکت 16.5*10

لاستیک بابکت 16.5*12

لاستیک بیل بکهو

لاستیک بیل بکهو

لاستیک بیل بکهو

ماشین آلات بیل بکهو درواقع لودرهای کوچکی هستند که این وسیله ها یک بیل مکانیکی در پشت خود (BackHoe) دارند و این بیل با قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه می باشد. و این ماشین آلات مناسب برای کارهای سبک می باشند در ضمن از این وسیله بعنوان لودر (Loader) نیز استفاده می شود و با کمک باکت موجود در جلوی این دستگاه می توان کارهای مربوط به لودر را در حجم پایین تری انجام داد .

بکهولودر اصولاً دستگاهی چند منظوره است ، چرا که علاوه بر بارگیری و حفاری که دو عملکرد اصلی آن محسوب می شود ، توانایی انجام فعالیتهای مختلف دیگری را نیز در پروژه دارد.

برای افزایش کارآیی و قابلیت این دستگاه از بیل جلو چند منظوره، دکل عقب تلسکوپی، آکسل محرک جلو (4WD)، ساید شیفت کشویی، قفل دیفرانسیل، کابین مجهز به امکانات رفاهی داخلی برای راننده، جعبه دنده نوع Shuttle یا Power Shift و ... استفاده می‌شود.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت این نوع ماشین آلات ( بیل بکهو ) در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک های صنعتی و راهسازی ( لیفتراک ،لودر ، بیل بکهو ، مینی لودر ، ماشین آلات کشاورزی و …) و ماشین آلات فرودگاهی و بنادر از برندهای معتبر جهانی، با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و محیط های کاری موجود اقدام به واردات انواع چرخهای لاستیکی بادی و توپر و همچنین لاستیک های سیمی و نخی برای ماشین آلات صنعتی نموده است و هردوره با توجه به درخواستها بر تنوع محصولات خود اضافه می کند.

از نمونه سایزهای موجود در این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

لاستیک بیل بکهو 28*16.9

لاستیک بیل بکهو 28*18.9

لاستیک بیل بکهو 18*12.5

شرکت هایپرصنعت تبریز

برای کسب اطلاعات بیشتر محصولات شرکت ، کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و مشاوره در رابطه با فروش انواع لیفتراک ( لیفتراک دیزلی ، لیفتراک برقی ، لیفتراک دوگانه سوز ) ، باطری لیفتراک برقی ، لاستیک های بادی و توپر انواع لیفتراکک ، قطعات یدکی انواع لیفتراک های تولید داخل و وارداتی ، برد کنترل لیفتراک های برقی و انواع الحاقیه های لیفتراک (رول گیر لیفتراک ، بلوک گیر لیفتراک ، بشکه گیر لیفتراک ، فورک پوزیشنر ، عدل گیر لیفتراک ، ساید شیفتر ، کویل گیر لیفتراک ، کارتن کلمپ لیفتراک ) با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم ارسال پیام زیر، ارسال نمایید.

www.hypersanat.ir

0413-5576173

0413-4753651

09145654149

09145654749

شارژر باطری لیفتراک

شارژر باطری لیفتراک ها در رنج ولتاژهای ۸۰ ـ ۷۲ ـ ۴۸ ـ ۳۶ ـ ۲۴ و ظرفيت ۲۱۰۰ ـ ۱۰۰ آمپرساعت، ودر انواع تک فاز و سه فاز بوده وتمامی آنها مجهز به سیستم ایکوالل یا شارژ کننده یکسان سلولها و فول اتوماتیک میباشند ، این شارژرها نسبت به تغییرات ولتاژ ورودی بسیار مقاوم بوده و با دارا بودن سیستم کنترل ولتاژ میکرپروسسور از دقت بسیار بالایی برخوردار میباشند و با خصوصيات و مزيت هاى ذيل توليد و عرضه مى گردد.

 • مجهز به نمايشگر LCD و LED جهت نشان دادن تمام پارامترهاى عمليات شارژ
 • سبک و کم حجم
 • امکان استفاده از سيستم تغذيه اتوماتيک الکتروليت به سلها و کاربرى سيستم سيرکولاسيون الکتروليت (24V-50A)
 • مجهز به سيستم هوشمند جهت کنترل و راهبرى عمليات شارژ و برآورد ظرفیت باطری

www.hypersanat.ir

0413-5576173

0413-4753651

09145654149

09145654749


باطری هاوکر HAWKER آلمان

باطری هاوکر Hawker آلمان بهره وری بالاتری را در نسبت به مدل های مشابه فراهم می کند و شارژ بیشتری را در خود نگه می دارد که این مزیت ها با کمک استفاده از تکنولوژی پیشرفته در روند ساخت صفحات مثبت آن به دست آمده است.


از جمله ویژگی های باطری هاوکر می توان به شارژ سریع ، مطابقت با استانداردهای جهانی و سازگاری با بیشتر ماشین آلات صنعتی ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری اشاره کرد .

با توجه به تنوع باطری هاوکر لیفتراک این فروشگاه جهت استفاده در انواع تراکهای برقی، لیفت تراک، پالت تراک، استکر، ریچ تراک و بالابرهای برقی در دو استاندارد BSو DIN تولید و عرضه میگرد.

تمامی محصولات ارائه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و... در رابطه با فروش باطری لیفتراک ، باطری لیفتراک برقی ، قیمت باطری لیفتراک با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم ارسال پیام زیر، ارسال نمایید.

www.hypersanat.ir

041-35576173

09145654149

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر راجب شرکت تولیدی هاوکر و دریافت کاتالوگ محصولات این شرکت می توانید به سایت این کمپانی به آدرس زیر مراجعه نمایید

www.enersys-hawker.com


شرکت هایپرصنعت


شرکت هایپرصنعت (HyperSanat) با سالها تجربه در زمینه ی تهیه و توزیع و تامین قطعات انواع لیفتراک از جمله :

لیفتراک کوماتسو KOMATSU ژاپن

لیفتراک تویوتا TOYOTA ژاپن

لیفتراک هیوندا HYUNDAI کره جنوبی

لیفتراک دوو DAEWOO کره جنوبی

لیفتراک لینده LINDE آلمان

لیفتراک هایستر HYSTER

لیفتراک یونگ هاینریش JUNGHEINRICH آلمان

لیفت تراک سهند فیات او ام FIAT – OM ایتالیا

لیفتراک نیسان NISSAN ژاپن

و ....

از فعالترین فروشگاهها می باشد و در این راستا قطعات و لوازم یدکی اورجینال انواع لیفتراک با تضمین کیفیت تحویل مشتریان خود داده است. با توجه به اینکه کیفیت برتر باعث افزایش بهره وری و سهم فروش در بازار به صورت دراز مدت و پایدار و هم چنین بقاء و موفقیت یک فروشگاه می شود لذا محصولات ارائه شده دارای بهترین کیفیت می باشد که این شرکت با این رویه توانسته است نظر مشتریان خود را جلب نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید به طریق زیر اقدام کنید :

ارسال درخواست از طریق سایت :

www.hypersanat.ir

تماس با شماره های :

041-35576173

09145654149

ارسال درخواست از طریق فکس :

041-34765161

باطری لیفتراک


شرکت هایپرصنعت مفتخر است که بصورت تخصصی اقدام به فروش انواع باطری لیفتراک های برقی از برندهای معتبر جهانی نموده و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه تامین و ارائه این نوع باطری ها در کشور می باشد.

باطری های این فروشگاه جهت استفاده در کاربردهاى مختلف با شرایط کارى سنگین و معمولى مانند انواع تراکهاى برقى، لیفت تراک، پالت تراک، استکر، ریچ تراک و بالابرهاى برقى وهمچنین ماشین هاى نظافت شهرى، کارگاهى و دستگاه هاى TGV و LGV (صنایع کاشى و سرامیک)، صنایع ریلى، نیروگاهى، نفت و گاز و سایر صنایع و تجهیزات با کاربرد مشابه در استاندارد های جهانی عرضه میگرد.

برندهای ارائه شده در این فروشگاه را می توان برحسب تنوع به صورت زیر تقسیم بندی کرد:

باطری های کمپانی هاوکر HAWKER آلمان

باطری های کمپانی EXIDE انگلیس

باطری های کمپانی FAAM ایتالیا

باطری های لیفتراک با برند داخلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید به طریق زیر اقدام کنید :

ارسال درخواست از طریق سایت :

www.hypersanat.ir

تماس با شماره های :

041-35576173

09145654149

ارسال درخواست از طریق فکس :

041-34765161

12